RYTEBŁOTA RESORT&SPA to miejsce nie tylko błogiego wypoczynku z cudownymi widokami oraz relaksu w trakcie unikalnych zabiegów SPA . Poznaj atrakcje dostępne w naszym regionie!

Wypożyczalnia sprzętu

Zachęcamy naszych Gości do aktywnego wypoczynku. W wypożyczalni sprzetu wodnego, mieszczącej siębezpośrednio przy plaży, nasi goście wypożyczyć mogą kajaki, deski SUP, łódki, rowerki wodne i górskie. Polecamy zwiedzanie okoliczy i eksplorowanie bogatych przyrodniczo miejsc zaróno z lądu jak i z wody. Wypożyczlania czynna sezonowo.  więcej
rental

Spływy kajakowe

Spędź czas na łonie natury! Pojezierze Brodnickie proponujemy poznać podczas zorganizowanego spływu kajakowego. Na kilku trasach kajakowych łączących jeziora i odcinki rzeczne można podziwiać liczne ptactwo i florę od 2 do 8 godzin. 
Kayak

Grillowisko i kameralne ognisko

szef kuchni przygotuje dla Państwa specjalne menu grillowe i ogniskowe. Atrakcję przygotowujemy w wybranych terminach lub po wcześniejszej rezerwacji dla grup powyżej 15 osób.
barbecue

Prywatna plaża

prywatna plaża nad Jeziorem Zbiczno, kilka kroków od restauracji i kawiarni Rytebłota.  Malowniczy widok na wyspę  można podziwiać z kilku stref chillautu, drewnianych pomostów, leżaków i tarasów. 
beach

Bar przy plaży

Otwarte w sezonie letnim, bezpośrednio przy plaży, oferujemy możliwość zakupu losu, sorbetów, mrożonej kawy i przekąsek. Koneserzy napojów chmielowych również znajdą coś dla siebie.
beach bar

Zajęcia fitness, yoga

zajęcia prowadzone przez profesjonalistów nad brzegiem jeziora i w sali ćwiczeń. Zrelaksuj się z nami o poranku. Umów się na indywidualne zajęcia lub skorzystaj z zajęci grupowych - grafik wakacyjny dostępy w recepcji.
joga

Bilard i stół do ping pong

dostępne dla naszych gość bezpłatnie. Odkryj tajniki gier w rodzinnej i przyjacielskiej rozgrywce.
Billiards

Boiska i plener

fields

Mini plac zabaw i piaskownica

Miejsce przygotowane z myślą dla naszych najmłodyszych gości.
playground

Wędkowanie

Na Pojezierzu Brodnickim dla pasjonatów wędkarstwa czeka ponad 100 naturalnych jezior. Łódkę na cały okres pobytu można wypożyczyć w naszej wypożyczalni. 
fishing

Morsowanie

Na prywatnej plaży z odpowiednio przygotowaną infrastrukturą można zażyć odświeżającej zimnej kąpieli. Zimową atrakcję można połączyć z seansami w saunie i rozgrzewającą herbatką serwowaną w kawiarni.
polar

Restauracja

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej restauracji położonej w sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego.Nasza Restauracja specjalnie dla Państwa codziennie przygotowuje świeże dania własnej receptury, bazując na polskiej tradycji i lokalnych produktach. Odnajdziecie w niej Państwo specjały na każdą okazję. Nasza obsługa towarzyszyć będzie w podróży po lokalnych smakach, dobrodziejstwa lasów i otaczających nas wód. Zapraszamy na kulinarną podróż, która ... więcej
restaurant

Kawiarnia

Kawa mrożona latem, rozgrzewająca herbatka z imbirem i pomarańczą zimą to wszystko w otoczeniu lasów nad jeziorem tylko w Rytychbłotach!Proponujemy Państwu desery przygotowywane na miejscu. Domowe wypieki, dobrą kawę i wiele innych kawiarnianych atrakcji z widokiem zapierającym dech w piersiach.Serdecznie zapraszamy!  więcej
cafe

Bar

BAR RYTEBŁOTA czynny sezonowo - szczegóły w recepcji biuro@ryteblota.pl +48 56 493 93 98, +48 507 848 895
bar