Zielone szkoły i kolonie

Z przyjemnością zapraszamy organizatorów turystyki do współpracy w organizowaniu kolonii, obozów sportowych i zielonych szkół.

Ośrodek położony jest w lesie, nad brzegiem jeziora Zbiczno. W skład bazy noclegowej wchodzą dwa obiekty hotelowe. Jeden z budynków dysponuje 124 miejscami (31 pokoi 4 osobowych) z pełnym węzłem sanitarnym. W tym samym obiekcie znajdują się także mała kawiarnia oraz 3 sale o powierzchni: 120 m2 oraz dwie po 35 m2 stanowiące idealne miejsce do prowadzenia zajęć edukacyjnych czy warsztatów. Drugi budynek dysponuje 96 miejscami noclegowymi (32 pokoje 3 osobowe) z pełnym węzłem sanitarnym. Jadalnia znajduje się w innym sąsiednim budynku. Do bazy towarzyszącej na terenie ośrodka należy:

Ośrodek położony jest na malowniczym wzgórzu wokół lasów sosnowych, ok. 3 km od najbliższej miejscowości, w pięknym, naturalnym otoczeniu - doskonałe miejsce do obcowania z przyrodą.

Zapraszamy, więc wszystkich organizatorów imprez o charakterze edukacyjnym. Swoją ofertą obejmujemy uczniów wszystkich rodzajów szkół. Spełnimy indywidualne życzenia nauczycieli i przewodników. Swoją ofertę dopasujemy do każdego, bez względu na wiek czy upodobania. W każdym rozbudzimy poczucie ochrony przyrody i świadomości ekologicznej.