Hotelik B

Obiekt hotelowy usytuowany jest w najwyżej położonej części ośrodka na wysokim wzgórzu pośród sosnowego starodrzewia, z którego roztacza się widok na okoliczne jezioro Zbiczno.


Piętrowy budynek został utrzymany w naturalnych barwach. Głównymi elementami wystroju obiektu jest drewno i kamień, które harmonizują się z okolicznym terenem. Od razu po wejściu do budynku goście poczują miłą atmosferę. Dodatki w postaci obrazów przypominać mają o pięknie i wyjątkowości tutejszej natury i krajobrazów.

O wyjątkowości tegoż miejsca stanowi zarówno przepiękne położenie jak i panująca w nim atmosfera. Ośrodek sprzyja wypoczynkowi koi zmysły, w atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu goście mogą całkowicie się odprężyć.


Przygotowaliśmy dla Państwa 32 pokoje. W pokojach znajdują się dwa łóżka 1 –osobowe oraz jedno łóżko piętrowe (istnieje możliwość umieszczenia w pokoju dostawki). W ofercie posiadamy również pokoje przejściowe mieszczące cztery miejsca noclegowe (są to dwa pokoje każdy z oddzielną łazienką). Każdy z nich posiada przestronny balkon.

Pokoje wyposażone są w:

Regulamin

obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie Rytebłota Resort & SPA

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 10:00. W przypadku opuszczenia pokoju lub domku po godz. 10:00 zostanie naliczona opłata za kolejną dobę hotelową.

Recepcja ośrodka czynna jest od godziny 8:00 do godziny 21:00.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku 40% wartości pobytu płatna w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji telefonicznej bądź rezerwacji pocztą elektroniczną.

W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek przepada. Nie można przesunąć wpłaconego zadatku na innego Klienta.

W przypadku skrócenia pobytu należy uiścić opłatę za niewykorzystane miejsca noclegowe zgodnie z zarezerwowanym terminem według poniższego cennika.

Zmiana terminu pobytu może nastąpić tylko w sytuacji posiadania wolnych miejsc noclegowych przez ośrodek i zgłoszenia tego faktu na 14 dni przed zarezerwowanym terminem przyjazdu.

W cenę noclegu nie jest wliczona opłata miejscowa (klimatyczna).

Od połowy czerwca do końca sierpnia pobyt w ośrodku rezerwujemy od niedzieli do soboty.

Wówczas doba hotelowa rozpoczyna się w niedzielę o godzinie 15:00, a kończy w sobotę o godzinie 10:00.

W przypadku posiadania wolnych miejsc, istnieje możliwość rezerwacji krótszych, bądź dłuższych pobytów.

Od 24 czerwca do 01 września w hoteliku B przebywają grupy zorganizowane młodzieży.

Od 24 czerwca do 01 września w hoteliku A przebywają tylko Klienci indywidualni.

Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu. W przypadku gdy ilość Gości jest mniejsza aniżeli 20 osób śniadanie serwowane jest do stołu.

Nocleg dla dzieci poniżej 3 lat jest bezpłatny (dysponujemy łóżeczkami dziecięcymi za dodatkową odpłatnością).

Dla dzieci powyżej 3 lat obowiązkowe jest wykupienie miejsca noclegowego.

Wykupienie dodatkowego obiadu lub obiadokolacji jest obowiązkowe zarówno dla dzieci powyżej 3 roku życia jak i osób dorosłych. Tylko dla dzieci od 3 lat do 8 lat istnieje możliwość wykupienia mniejszej porcji.

Ośrodek nie przyjmuje Gości podróżujących ze zwierzętami.

Opłatę za pobyt można uiścić gotówką, przelewem w ośrodku bądź zapłacić kartą płatniczą.

Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 7:00.

Za zgubiony klucz zarówno od pokoju jak i domku pobierana jest opłata w wysokości 40,00 zł.