Hotel B

Obiekt hotelowy usytuowany jest w najwyżej położonej części ośrodka na wysokim wzgórzu pośród sosnowego starodrzewia, z którego roztacza się widok na okoliczne jezioro Zbiczno.

Piętrowy budynek został utrzymany w naturalnych barwach. Głównymi elementami wystroju obiektu jest drewno i kamień, które harmonizują się z okolicznym terenem. Od razu po wejściu do budynku goście poczują miłą atmosferę. Dodatki w postaci obrazów przypominać mają o pięknie i wyjątkowości tutejszej natury i krajobrazów.
O wyjątkowości tegoż miejsca stanowi zarówno przepiękne położenie jak i panująca w nim atmosfera. Ośrodek sprzyja wypoczynkowi koi zmysły, w atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu goście mogą całkowicie się odprężyć.

Przygotowaliśmy dla Państwa 32 pokoje 2-osobowe (istnieje możliwość umieszczenia w pokoju dostawki). W ofercie posiadamy również pokoje przejściowe mieszczące cztery miejsca noclegowe (są to dwa pokoje każdy z oddzielną łazienką). Każdy z nich posiada przestronny balkon.

Pokoje wyposażone są w:
Regulamin

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o 10:00. W cenie noclegu jest śniadanie (w formie bufetu). Wykupienie dodatkowego wyżywienia jest obowiązkowe (co najmniej jeden posiłek). Nie dotyczy dzieci do 3 lat Nocleg dla dzieci poniżej 3 lat jest bezpłatny (dysponujemy łóżeczkami dziecięcymi) Od 1 lipca do 31 sierpnia pobyt w ośrodku rezerwujemy na min. siedem dni (istnieje możliwość rezerwacji na krótszy termin, jeżeli są akurat wolne pokoje). Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki min. 40% wartości pobytu. W przypadku rezygnacji zaliczka przepada.