Chaty piętrowe

Na zalesionym wzgórzu wśród wielowiekowych drzew znajduje się kompleks 6 chat letniskowych 6-osobowych. Domki te, usytuowane są na skarpie w odległości ok. 70 m od jeziora. Ich przepiękne położenie umożliwi Państwu bezpośredni kontakt z naturą. Niewątpliwym atutem domków jest przepiękny widok na jezioro. Ciekawostką jest fakt, iż każdy z nich posiada swoja własną nazwę nawiązującą do gatunków drzew. Znajdziecie tu Państwo Dąb, Klon, Świerk czy Jodłę.
Każdy domek piętrowy zawiera dwie sypialnie na piętrze, salon z aneksem kuchennym na parterze (umywalka, lodówka, czajnik elektryczny, przybory kuchenne), łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta, prysznic, umywalka) oraz taras. Można je dogrzewać elektrycznie.


Domki

Przed sezonem

W sezonie
min. 7 dni

Pobyt 1-2 doby

Pobyt powyżej 2 dób

Domek parterowy (do 4 osób)

283 zł

243 zł

243 zł

Domek parterowy (do 5 osób)

355 zł

305 zł

305 zł

Domek piętrowy (do 6 osób)

427 zł

367 zł

367 zl


Regulamin

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o 10:00. W cenie noclegu jest śniadanie (w formie bufetu). Wykupienie dodatkowego wyżywienia jest obowiązkowe (co najmniej jeden posiłek). Nie dotyczy dzieci do 3 lat Nocleg dla dzieci poniżej 3 lat jest bezpłatny (dysponujemy łóżeczkami dziecięcymi) Od 1 lipca do 31 sierpnia pobyt w ośrodku rezerwujemy na min. siedem dni Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki min. 40% wartości pobytu. W przypadku rezygnacji zaliczka przepada.